O nás

Sme spoločnosť zaoberajúca sa predajom náramkových hodiniek už niekoľko rokov. Spočiatku sme sa zaoberali predajom iba niekoľkých druhov, dnes už ale máme vo svojom portfóliu viac ako 60 značiek hodiniek tej najvyššej kvality. Navyše každým dňom rozširujeme svoje portfólio nie len v rámci kategórie hodiniek ale pribúdajú aj ďalšie nové kategórie produktov aby sme Vám mohli priniesť ten najlepší pôžitok z nakupovania.

Zákaznik na prvom mieste

Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a preto dbáme na to aby bol náš klientský servis čo možno najlepší. Personál je pravidelne školený o všetkých produktoch ktoré u nás nájdete a teda Vám vieme poskytnúť okamžite také informácie aké potrebujete. Ak máte dotazy k produktom, objednávke prípadne nejaké výhrady neváhajte sa obrátiť na naše klientské centrum.

Maximálne množstvo údajov

Je množstvo obchodov ktoré ponúkajú podobný či rovnaký sortiment ako my no problém sú často žiadne či nedostatočné údaje. My sa snažíme tento problém pre Vás riešiť tým, že ku každému produktu sa snažíme poskytnúť toľko informácii koľko sa len dá. Od farby, rozmerov, dodatočných funkcií cez tvar a podobne. Dúfame, že u nás nájdete všetky informácie, ktoré sú pre Vás dôležité. V prípade, že by niektoré informácie chýbali neváhajte sa na nás obrátiť.

Dbáme na kvalitu

Kvalita produktov, ktoré ponúkame musí byť vždy vysoká a preto sme sa rozhodli testovať každý produkt skôr ako ho zaradíme do katalógu. Nemusíte sa teda obávať nekvalitných hodiniek, ktoré by ste museli pravidelne reklamovať.

Máte otázky?

Neváhajte sa na nás obrátiť

Kontakt